Nenecháváme to být

Pomáháme firmám a školám po celém světě odhalovat problémy, kterým jejich zaměstnanci a studenti čelí. Bojujeme za bezpečné, přátelské klima na pracovišti a pomáháme udržovat nastavenou firemní kulturu. Zaměstnavatelům nabízíme jednoduchou službu, díky které naplní požadavky nové směrnice EU o whistleblowingu - snadno a bez zbytečných starostí.

Zjistit více
how we help

Aby se každý cítil bezpečně

Skrz NNTB mohou vaši zaměstnanci upozornit na psychické problémy svých kolegů v čele s hrozícím vyhořením, depresemi či úzkostmi. Vy tak můžete včas zasáhnout, nabídnout jim potřebnou pomoc a udržet v týmu klíčového člověka.

Již od vytvoření první verze NNTB Pro školy se věnujeme i odhalování a předcházení šikaně, která může mít ve firmách podobu mobbingu, bossingu, staffingu či sexuálního obtěžování.

Dále lze platformu využít k upozornění na nedodržování pravidel firemní kultury, BOZP, firemních předpisů či směrnic, diskriminaci, krádeže, zpronevěru, poškozování majetku, jména společnosti i fyzickou agresi. Je jen na vás, jaká témata pro vaši firmy nastavíte.

Staňte se partnerem NNTB

Nejen ve firmách

Původní NNTB pochází ze školního prostředí, kde pomáhá předcházet rizikovému chování mezi spolužáky. Postupně se nám začaly ozývat společnosti z Česka, USA i Singapuru s dotazy, zda můžeme vytvořit podobnou platformu pro firemní klienty. Ti svou registrací do NNTB zároveň podpoří Nadační fond Nenech to být a pomohou dětem, které by se jinak bály ozvat.

schools

Školy

camps

Tábory

sport clubs

Sportovní kluby

Kdo za tím stojí

Platforma vznikla jako produkt společnosti FaceUp Technology ve spolupráci s TCC online a organizací Mobbing Free Institut. FaceUp je provozovatelem úspěšného projektu NNTB Pro školy, do kterého se za 3 roky fungování zapojila více než třetina českých škol.

TCC online je součástí skupiny firem TCC group, která působí na poli personalistiky již více než 20 let a jejíž online nástroje pro HR využívá více než polovina z 20 největších společností v ČR.

Za mediální podporu děkujeme

Dejte zaměstnancům najevo, že na jejich názoru záleží

Používáním těchto stránek souhlasíte s našimi pravidly cookie. 🍪