Nenecháváme to být

Pomáháme firmám po celém světě odhalovat problémy a rizika, kterým jejich zaměstnanci čelí. Bojujeme za bezpečné, přátelské klima na pracovišti a pomáháme udržovat nastavenou firemní kulturu. Zaměstnavatelům nabízíme jednoduchou službu, díky které získají trvalou zpětnou vazbu a naplní požadavky nové směrnice EU o whistleblowingu - snadno a bez zbytečných starostí.

Zjistit více
How we help

Aby se každý cítil bezpečně

Skrz NNTB mohou vaši zaměstnanci otevřeně a bez obav upozornit na cokoliv, co je ve firmě trápí. Vy můžete včas zasáhnout, udržet v týmu klíčového člověka, nebo předejít škodám většího rozsahu.

Z personálního pohledu slouží NNTB jako schránka důvěry, skrz kterou se mohou zaměstnanci svěřit s psychickými problémy svých kolegů, depresí, nedostatky ve firemní kultuře, šikanou, nebo třeba hrozícím vyhořením. Mohou zaslat podněty ke zlepšení a podílet se na rozvoji firmy.

Současně NNTB funguje jako interní whistleblowingová platforma k oznámení podezření na korupci, zpronevěru, nedodržování BOZP a firemních směrnic, poškozování společnosti, nebezpečnost potravin a produktů a dalších rizik. Je jen na vás, jaká témata pro vaši firmu zvolíte.

Staňte se partnerem NNTB

Každá třetí škola v ČR

Původní NNTB pochází ze školního prostředí, kde pomáhá předcházet šikaně mezi spolužáky. Postupně se nám začaly ozývat zaměstnanci i zaměstnavatelé s dotazy, zda můžeme vytvořit podobnou platformu pro firemní klienty. Ti svou registrací do NNTB podpoří Nadační fond Nenech to být a pomohou dětem, které by se jinak bály ozvat.

schools

Školy

camps

Tábory

sport clubs

Sportovní kluby

Kdo za tím stojí

Platforma vznikla jako produkt společnosti FaceUp Technology ve spolupráci s TCC online a organizací Mobbing Free Institut. FaceUp je provozovatelem úspěšného projektu NNTB Pro školy, do kterého se za 3 roky fungování zapojila více než třetina českých škol.

TCC online je součástí skupiny firem TCC group, která působí na poli personalistiky již více než 20 let a jejíž online nástroje pro HR využívá více než polovina z 20 největších společností v ČR.

Za mediální podporu děkujeme

Dejte svým zaměstnancům najevo, že na jejich názoru záleží

Používáním těchto stránek souhlasíte s našimi pravidly cookie. 🍪